CALL US NOW
+7 9778325172
Wózek0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

ZASADY I WARUNKI


Zasady i warunki

Witamy w naszym sklepie internetowym.

Prosimy o uważne zapoznanie się z niniejszymi warunkami, ponieważ wchodząc na tę stronę, zgadzasz się przestrzegać tych warunków i przestrzegać ich. Jeśli nie zgadzasz się z tymi warunkami, nie powinieneś uzyskiwać dostępu do tej witryny ani z niej korzystać.

Zakupy online

Prosimy o potwierdzenie poniższych warunków podczas składania zamówienia w naszym sklepie.

Proszę nie tworzyć konta na tej stronie ani nie przesyłać nam swoich danych, jeśli nie masz 16 lat.
1. Musisz upewnić się, że podany przez Ciebie adres wysyłki jest prawdziwy, dokładny i kompletny 2. Informacje dotyczące zamówienia (zamówień). Pamiętaj, że nie ma obowiązku podawania nieprawdziwych informacji.

Akceptacja zamówienia

Gdy tylko złożysz zamówienie z naszej strony internetowej, na Twój adres e-mail zostanie wysłana do Ciebie faktura w wersji elektronicznej zawierająca podstawowe dane zamówienia. Jeśli otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia, oznacza to, że akceptujemy Twoje zamówienie, a zamówione produkty zostaną wyprodukowane później. Wkrótce lub później zostaniesz również poinformowany, jeśli zamówiony przez Ciebie produkt jest niedostępny.

Metoda płatności i bezpieczeństwo

1. Akceptujemy płatności wszystkimi głównymi kartami kredytowymi i debetowymi.
2. nie będzie przechowywać żadnych informacji dotyczących płatności. Twoja płatność zostanie autoryzowana na zabezpieczonej stronie trzeciej.
3. Prosimy o nieprzesyłanie informacji o płatności e-mailem, ponieważ nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa Państwa danych w tej sytuacji.

Informacje o dostawie

Ze względu na różną dostępność produktów, wiele produktów w jednym zamówieniu może zostać wysłanych osobno. Każda pojedyncza przesyłka może mieć osobną opłatę, ale łączne opłaty za wysyłkę dla wszystkich przesyłek nie powinny przekraczać odpowiedniej ryczałtowej opłaty za wysyłkę dla całego zamówienia. Każda przesyłka będzie miała swój własny numer śledzenia i może być śledzona za pomocą numeru śledzenia. Prześlij nam e-mail wraz z numerem zamówienia, który zaoferujemy Ci numer śledzenia po wysłaniu paczki.

1. Należy pamiętać, że nie możemy zagwarantować konkretnych dat wysyłki. Wszystko zależy od zamawianych produktów i konkretnego miejsca wysyłki. Proszę poczekać nie więcej niż 20 dni na dostawę zamówień. Skontaktuj się z obsługą klienta, aby śledzić status zamówienia po złożeniu zamówienia.

2.Sklep nie ponosi żadnej odpowiedzialności, jeśli zamówione produkty zaginęły w dostawie z powodu podania nieprawidłowych informacji o wysyłce.

Warunki dostawy

1. Obsługa klienta dokłada wszelkich starań, aby wszystkie towary wyświetlane na stronie były dostępne lub informacje o reklamowanych przedmiotach były dokładne.
2. Proszę pozwolić na niewielką różnicę między zdjęciami pokazanymi online a przedmiotami, które otrzymałeś ze względu na różne perspektywy, takie jak czynniki oświetleniowe podczas robienia zdjęć.

Anulowanie zamówienia

1. Jeśli nalegasz na zmianę lub anulowanie zamówienia, powinieneś skontaktować się w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, ponieważ w tym czasie prześlemy zamówienie do producenta.
2.Jeżeli dostawa została już zorganizowana, klient wystąpi o zwrot na własny koszt i zwrot pieniędzy po otrzymaniu przez nas zamówienia.

Zwrot i zwrot pieniędzy!

1. Być może będziesz musiał sprawdzić towar natychmiast po otrzymaniu zamówienia. Pomoże to bezzwłocznie potwierdzić odpowiedzialność w przypadku wykrycia jakiejkolwiek wady lub uszkodzenia.
2. Musisz zwrócić pełny zwrot pieniędzy w dobrym stanie, jeśli to nasza wina. W tej sytuacji prosimy o kontakt w ciągu 7 dni.
3. Przed zwróceniem towaru upewnij się, że jest on w oryginalnym stanie, a wszystkie dołączone akcesoria powinny zostać zwrócone razem.
4. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby zwrócić nie ponosić odpowiedzialności, jeśli zwrócisz swoje przedmioty bez stosunku płciowego.
5. Odpowiadasz za naprawienie szkody, jeżeli uszkodzenie towaru powstało z Twojej winy.

Prawo właściwe i sądownictwo

Powyższy Regulamin jest zgodny z prawem i podlega wyłącznej jurysdykcji sądu.